VII  NIEDZIELA  ZWYKŁA  / Rok A /
19 lutego 2017

 

1. W środę, 22 lutego o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Parafialną Radę Duszpasterską.
2. W czwartek, 23 lutego o godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy.
3. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 10.30 poświęcimy świece dzieciom przygotowującym się do I-wszej Komunii św. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
4. Na stoliku obok gazet wyłożone są ulotki informujące o sposobie przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Caritas Archidiecezji Poznańskiej.
5. W drugą niedzielę miesiąca złożono na tacę 6172,40 zł na dalszą spłatę naszych zobowiązań, za wykonane prace w nowym domu parafialnym. Bóg zapłać.
6. We wtorek w godzinach popołudniowych przywieziemy ławki z Holandii, prosimy panów o pomoc przy ich rozładunku. W tym celu prosimy zgłosić dziś w zakrystii chęć pomocy podając nr telefonu, abyśmy mogli poinformować o konkretniej godzinie rozładunku.
7. W lutowe poniedziałki uczestnicy „śpiewnika domowego” zapraszają o godz. 10.30 do Sali Jana Pawła II na projekcję filmów muzycznych, a w kawiarence o  godz. 19.00 odbywają się spotkania przy robótkach ręcznych.
8. W piątek, 24 lutego o. g. 19.00 w Sali Jana Pawła II odbędzie się spektakl baletowy „Dziadek do orzechów”. Bilety w cenie 40 zł i 30 zł dla dzieci można nabyć u organizatora koncertu, Bibliotece  Miejskiej w Puszczykowie.
9. Kurs przedmałżeński, dla osób  którzy planują zawarcie sakramentalnego związku małżeńskiego rozpocznie się w parafii Św. Mikołaja w Mosinie w sobotę, 4 marca  o godzinie  19.00 w Domu Katolickim.
10. W Kaplicy Miłosierdzia można składać do wystawionego tam pudełka różańce i medaliki, które zostaną przekazane do Warszawy do Zakonu Kamilianów, którzy pragnę je wręczyć 19 marca osobom bezdomnym.
11. Wychodząc z kościoła do nabycia „Przewodnik katolicki” oraz ksero ogłoszeń.
12. Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłą:
     śp. Annę Dworak, l. 70 z ul. Berwińskiego
                                                           Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie……