IV NIEDZIELA  ADWENTU
21 grudnia  2014 r. /Rok B/

1. Wychodząc z kościoła można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne. Caritas parafialna rozprowadza jeszcze dziś świece wigilijne w cenie: duże 12 zł, małe 6 zł. Przy wyjściu z kościoła młodzież KSM-u rozdaje tradycyjnie sianko na wigilijny stół.

2. Chorych i osoby starsze ze świąteczną posługą sakramentalną odwiedzimy jutro, w poniedziałek od godz. 9.00. Dodatkowe osoby można jeszcze dziś zgłaszać w zakrystii.

3. W poniedziałek i wtorek o godz. 7.00 ostatnie Roraty.

4. W środę, 24 grudnia Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. tylko o godz. 7.00. Biuro Parafialne w tym dniu będzie nieczynne. 

               UROCZYSTOŚĆ  NARODZENIA  PAŃSKIEGO    -   25  GRUDNIA

5. W Wigilię o godz. 23.30 młodzież KSM zaprasza na modlitewne czuwanie przed Pasterką. O godz. 24.00 uroczysta P A S T E R K A  w intencji Parafian, Dobrodziejów i Gości. Msze św. w ciągu dnia o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00.

6. W piątek, 26 grudnia święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika. Taca w tym dniu przeznaczona jest na KUL i WT UAM. W tym dniu biskupi udzielają dyspensy od spożywania potraw mięsnych. O godz. 15.00 zapraszamy wszystkich na wspólne śpiewanie kolęd przy Żłóbku.

7. Za tydzień w niedzielę, 28 grudnia święto Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone w drugą niedzielę miesiąca 6247,50 zł. i za ofiary wpłacane na konto bankowe, które teraz przeznaczamy na pokrycie kosztów związanych z remontem wieży kościoła.

9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia „Przewodnik Katolicki” i ksero ogłoszeń parafialnych. W najnowszym numerze „Przewodnika Katolickiego”: Wigilijny Rytuał Rodzinny – czyli, jak modlić się w czasie Świąt. Przepis na dobre Boże Narodzenie - w kuchni Ojca Michała potrawy wigilijne. Odkrywamy  tajemnice opłatka. Oferta na rynku jest bogata, ale siostry pasterki mają tradycję i renomę.