XXIX NIEDZIELA  ZWYKŁA
22 października  2017   / Rok A /

 

1. Przeżywamy dziś Światową Niedzielę Misyjną i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego, któremu towarzyszy hasło: „Idźcie i głoście”. Ofiary zbierane po Mszach św. do puszek przeznaczone są na Papieskie Dzieła Misyjne i pomoc misjonarzom naszego Zgromadzenia. Przez cały tydzień na różańcu będziemy się modlić za misjonarzy i za tych, którzy do tej służby się przygotowują. Zapraszamy też do obejrzenia wystawy  pt. „ Święty Jan Paweł II, największy misjonarz świata”. Po Mszy św. o godz. 10.30 p. Maria Łączkowska nasza parafianka pracująca w radiu Emaus będzie czytała dzieciom bajki misyjne w Sali Jana Pawła II , a po Mszy św. o godz. 12.00 w kawiarence bajki dla dorosłych.

2. Wychodząc z kościoła można jeszcze dziś zabrać dziesiątki różańca, jako pamiątkę 100 rocznicy Objawień Fatimskich. Za złożone dowolne ofiary, które wzbogacą konto budowy nowych organów Bóg zapłać.

3. Jutro w poniedziałek, 23 października przypada I rocznica poświęcenia kaplicy adoracji. Przypominamy, że kaplica jest czynna codziennie od godz. 6.30 do zakończenia Mszy św. wieczornej. O godz. 15.00 odmawiana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. Spotkanie śpiewnika domowego w poniedziałki o godz. 10.30 w kawiarence  parafialnej. O godz. 18.00, w poniedziałek wznawiamy spotkania przy robótkach.

5. Grupa katechistów świeckich wraz z Ojcem Proboszczem zapraszają młodzież i dorosłych, chcących pogłębić swoją wiarę, na cykl spotkań do Domu Parafialnego w poniedziałki i czwartki na godz.19.00. Pierwsze spotkanie jutro w poniedziałek, 23 października. Serdecznie zapraszamy.

6. Nabożeństwo różańcowe - od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, a w soboty i niedziele o godz. 17.15. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na modlitwę różańcową we wtorki i piątki po wieczornej Mszy św.

7. W wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych we wtorek, 31 października zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy ze Świętymi. Spotykamy się przy Szkole Podstawowej nr 2 o godz. 17.00, skąd korowodem świętych przejdziemy do kościoła, do Sali św. Jana Pawła II.

8. Przy wyjściu z kościoła można pobrać kartki na jednorazowe wymienianki za zmarłych. Czytelnie wypisane prosimy składać w zakrystii lub biurze parafialnym.

9. Wychodząc z kościoła do nabycia „Przewodnik Katolicki”, oraz ksero dzisiejszych ogłoszeń parafialnych.