XXVI NIEDZIELA  ZWYKŁA
25 września 2016 r.   /Rok C/

 

1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne Oazy Dorosłych.

2. W środę, 28 września o godz. 15.00 „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”. Zapraszamy do takiej wspólnej modlitwy na puszczykowskim rynku, by wspólnie z Koronką w ręku wołać o Boże Miłosierdzie dla siebie i całego świata.

3. Krąg Biblijny zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie w czwartek, 29 września o godz. 19.00.

4. 1 października, w sobotę rozpoczynamy miesiąc Różańcowy. Codziennie nabożeństwo różańcowe po Mszy św. wieczornej. Dzieci zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową w poniedziałki, środy i piątki na godz. 16.30 do dolnego kościoła. W tym dniu przypada XVI rocznica Konsekracji naszego kościoła. Zapraszam do wspólnej modlitwy dziękczynnej podczas Mszy św. o godz. 18.00.

5. W I sobotę miesiąca po Mszy św. porannej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

6. W przyszłą niedzielę, 2 października na Mszy św. o godz. 10.30 poświęcimy różańce dzieciom przygotowującym się do I-wszej Komunii św.

7. Są jeszcze wolne miejsca na parafialną pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd jutro o godz. 6.00. Chętni mogą się jeszcze zapisać w zakrystii.

8. W ramach naszego dekanatu cykl katechez dla dorosłych, przygotowujących do bierzmowania 27 listopada w katedrze, odbywać się będzie w par. św. Barbary w Luboniu. Kurs trwać będzie przez sześć niedziel. Pierwsze spotkanie 2 października 2016 r. godz. 19.00 - salka pod probostwem.

9. Wychodząc z kościoła, do nabycia „Przewodnik Katolicki” oraz ksero ogłoszeń parafialnych. W Przewodniku Katolickim: Różaniec: odmawiać to nie tylko mówić – o głębszym przeżywaniu najpopularniejszej katolickiej modlitwy. Mistrzowie w pokonywaniu barier – dlaczego para olimpijczycy są wyjątkowymi sportowcami? Zginął, bo był dziennikarzem – historia Jarosława Ziętary nadal nierozwiązana i inne ciekawe artykuły.

10. Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłych:

      śp. Augustyna Dworzańskiego, l.96 z ul. Dworcowej

      śp. Halinę Hecht, l.62 z ul. Dworcowej

                                                              Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……