XIII NIEDZIELA  ZWYKŁA
26 czerwca 2016 r.   /Rok C/

 

l. Rozpoczynają się wakacje. Witamy i pozdrawiamy gości, przebywających na terenie naszej parafii. Gościom i naszym parafianom udającym się wypoczynek życzymy dobrej pogody, wielu miłych wrażeń, duchowego wzrostu i opieki naszego patrona św. Józefa.

2. Dzisiaj, w niedzielę 26 czerwca, po wieczornej Mszy św. w Sali Jana Pawła II spotkanie z Ojcem Ksawerym Knotzem - duszpasterzem i autorem licznych książek dla małżeństw. Temat: Seks w małżeństwie, źródło radości czy lęku? Zapraszamy małżonków, narzeczonych i wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

3. Jutro, w poniedziałek – 27czerwca o godz. 11.00 ostatnie przed wakacjami spotkanie „Śpiewnika domowego” w  kawiarence parafialnej.

4. W środę, 29 czerwca Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawia, Patronów Bazyliki Archikatedralnej i miasta  Poznania. W tym dniu taca przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej.

5. Jeszcze do czwartku, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

6. I piątek miesiąca — 1 lipca

    - od godz. 17.00 do 17.50 okazja do Spowiedzi św. i Komunii dla dzieci

    - o godz. 18.00 Msza św., następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i indywidualna adoracja do godz. 20.45 zakończona nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Apel Jasnogórski. Przez cały czas trwania adoracji okazja do Spowiedzi św.

7. W I sobotę, po Mszy św. rannej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

8. Można się jeszcze zapisać w zakrystii na organizowany przez Koło Przyjaciół Radia Maryja w dniu 10 lipca br. wyjazd na Jasną Górę na 25-te ogólnopolskie spotkanie Przyjaciół Radia Maryja. Koszt ok. 110 zł.

9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia „Przewodnik Katolicki” oraz ksero ogłoszeń parafialnych